Wersje językowe

Masz pytanie? Zadzwoń: (+48) 42 203 78 10 lub napisz: bok@over-horse.pl

Kontakt
 
 
 
 

 

Over Horse Sp. z o.o.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Spółdzielcza 1A,

98-100 Łask

NIP: 831 163 53 54

REGON 366179136

KRS 655180

 

Porady dotyczące suplementacji i pielęgnacji koni

Anna Wasilewska

dietetyka@over-horse.pl

 

Biuro Obsługi Klienta

(+48) 42 203 78 10

bok@over-horse.pl

 

Specjalista ds. sprzedaży

Paulina Lont

+48 882 131 643

bok@over-horse.pl

 

Export Manager

Maria Jakielska

+48 882 147 923

m.jakielska@over-horse.pl

export@over-horse.pl

 

Marketing Manager

Nikola Zaczkowska

+48 507 405 255

n.zaczkowska@over-horse.pl

 

Product Manager

Anna Wasilewska

+48 882 131 642

a.wasilewska@over-horse.pl

 

Logistyka – magazyn

Sylwester Jaros

Radosław Perek

Adrian Zabielski

logistyka@over-horse.pl

 

Księgowość

Bożena Kunicka

office@over-horse.pl

 

Dyrektor Over Horse

Paweł Zdzieborski

p.zdzieborski@over-horse.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium